Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Turktelekom Numara Sorgulama

| Numara Sorgula | 4 Mayıs 2018

Aria ve Aycell’le başladıkları telekominikasyon hayatlarına birleşerek devam eden ve Avea ismini alan Türk iletişim firması uzun zamandır müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet ederek yıllar boyunca müşterilerini kendine çekmiş ve belli potansiyele ulaşmıştır. Milyonlara ulaşan firma ardından Turktelekom ile birleşmeye giderek gücüne güç katmış ve iki firma tek çatıda telekominikasyonun lideri olma yoluna gitmiştir. Şuan internet ve mobil hizmet vermesinin yanı sıra sabit telefonlardan da sorumlu olan Turktelekom Türkiye’nin üç büyük GSM operatörlerinden biridir. Ayrıca kendi bünyesinde sabit telefon satışı da yapmaktadır. Avea’dan kalan tüm kullanıcılar hayatlarına Turktelekomlu olarak devam etmektedir. Milyonlarca numaraya sahip olan firmanın bilinmeyen numaralar hizmetini 11899 üzerinden sağlayabilirsiniz.

11899 numarası 118lerin bir devamı niteliğindeo olup numaranın özelleştirilmesinin ardından ortaya çıkmıştır ve teknolojiyi yıllardır yakından takip ederek sektörde lider konuma gelmiştir. Turktelekom numara sorgulama yeteneğine de sahip olan firma piyasada numara sorgulama sağlayan firmalar arasında çekinmeden arayabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir numaradır. Tüm operatörleri ve sabit numaraları sorgulama yeteneğine sahip olması sayesinde tek numaradan istediğiniz operatörü ve Turktelekom numaralarını sorgulama yapabilirsiniz. Çekinmeden arama yapabilirsiniz, dakikası çok ucuza, sms gibi olaylarla uğraşmadan direk iletişime geçebilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedin. Burada korkusuzca hizmet alacaksınız.

Numara sorgulama Turktelekom için basit bir işlemdir. Zaman kaybetmeden kısa sürede istediğiniz numaraya ulaşabilirsiniz. Çekinmeden arayabileceğiniz bir numara olması ve gece gündüz demeden ulaşılabilir olması sizin için büyük bir artı katmaktadır. Hazır mısınız? Telekom numara sorgulama işlemlerinizi 11899 üzerinden abonelik işlemleri gerekeden yapabilirsiniz. Ödeme dakika bazlıdır. Faturalı hattınızda faturaya yansır, kontörlü telefonlarda ise kontörden düşülür. Uygun fiyata hızlı hizmet alabilirsiniz. Korkmadan çekinmeden arayın.

 

Leave a Reply